Dil Sıyırıcı Bakır Alaşımlı Metal

Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: MetalSıyırıcı02

39,00

Miktar:

Açıklamalar

Paslanmaz Bakır Alaşımlı Metal Dil Sıyırıcı ( Hindistan )

 

Dildeki toksinleri temizleyerek güne başlamak, yaşam kalitemizi artıran çok önemli ayurvedik bir günlük rutindir. Güneş battıktan sonra kendi kendini temizleme ve arınma sürecine giren bedenimiz, gün içinde topladığı toksinleri atmaya başlar. Bu süreç içerisinde dilimiz üzerinde de beyaz bir bakteri tabakası birikir, sabah kalkar kalkmaz sıyırıp atmazsak, yediklerimiz içtiklerimizle bir kısmını tekrar yutar, bedenimizde toksin biriktiririz.

Ezoterik bilgilerde de dili temizlemek, beden, zihin ve ruh dengesini kurmada yardımcı olur. Bu alışkanlığı düzenli olarak hayatımıza geçirdiğimizde, ağzımızın içi daha hijyenik ve kokusuz, yemekler de daha lezzetli olacak :) 

Paslanmaz bakır metal, dil toksin sıyırıcı, dil anatomisine uyumlu tasarımıyla dili kavrar ve toksinleri kolayca sıyırıp temizlenmesini sağlar.

 

( Kullandıktan sonra yıkayıp kurulayınız )


Orkun Sarı
Teşekkür

Selam, dil sıyırıcı araştırırken buldum www.yogadukkanı.com sitenizi, dil sıyırıcı konusunda çok detaylı ve açıklayıcı bilgi edindiğim için almaya karar vermiştim. Çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

31 Oca 2019 14:10
Umut
Dil Sıyırıcı

Plastik sıyırıcı kullanmıştım ancak metal olanlar daha kullanışlı. Öneririm.

29 Oca 2019 07:45

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.